Zľava – 50% | Webhosting

Zľavový kupón Neobmedzená platnosť
Zľava 50% platí na ľubovoľný hostingový balíček u Stable.cz. Zľava...Viac o zľave

Zľava 50% platí na ľubovoľný hostingový balíček u Stable.cz. Zľava platí len na prvú ojednávku. Skryť text

lfhost50 Použiť kód
100 % Úspešnosť
IBA U NÁS!

Stála zľava – 15% | Webhosting

Zľavový kupón Neobmedzená platnosť
Zľava 15% na celú dobu prevádzky ľubovoľného hostingového tarifu u...Viac o zľave

Zľava 15% na celú dobu prevádzky ľubovoľného hostingového tarifu u Stable.cz. Skryť text

lfhost15 Použiť kód
100 % Úspešnosť
IBA U NÁS!

3 mesiace ZDARMA + stála zľava 10% | Servery

Zľavový kupón Neobmedzená platnosť
Virtuálny server na 3 mesiace zdarma + stála zľava 10%...Viac o zľave

Virtuálny server na 3 mesiace zdarma + stála zľava 10% na ďalšie obdobie prenájmu. Zľavový kód je potrebné uviesť do objednávky. Skryť text

italwolf Použiť kód
100 % Úspešnosť
IBA U NÁS!
italwolf Použiť kód
100 % Úspešnosť
IBA U NÁS!

Zľava – 10% | SMTP Klerk hromadný e-mailing

Zľavový kupón Neobmedzená platnosť
Zľavový kód je potrebné uviesť pri žiadosti o testovací účet...Viac o zľave

Zľavový kód je potrebné uviesť pri žiadosti o testovací účet služby SMTP Klerk. Skryť text

italwolf Použiť kód
100 % Úspešnosť
IBA U NÁS!

Stable - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Zľavy až do 80% | Webhosting alebo servery

Zľavový kupón Expired
80% zľava na prvú objednávku hostingu 50% zľava na ročné...Viac o zľave
  • 80% zľava na prvú objednávku hostingu
  • 50% zľava na ročné prevádzku serverov

Skryť text

IDAY2020 Použiť kód
100 % Úspešnosť
Použiť zľavu
100 % Úspešnosť

Ako použiť zľavový kupón na Stable?

  1. Vyberte si niektorý zľavový kupón Stable.cz z našej ponuky a kliknite na tlačítko “POUŽIŤ KÓD”.Ako aktivovať zľavový kód na Stable.cz
  2. Po kliknutí na zľavový kupón se Vám zobrazí dialóg s kódom a v novom okne se Vám otvorí stránka webhostingu Stable.cz. Zľavový kód Stable skopírujte kliknutím na tlačítko “Kopírovať kód”.Ako aktivovať promo kupón na Stable.cz
  3. V spodnej časti objednávkového formulára nájdete tlačítko “Slevový kód”. Kliknite na tlačítko.Ako aktivovať zľavový kupón na Stable.cz
  4. Po kliknutí na tlačítko sa pod tlačítkom zobrazí pole pre zadanie zľavového kódu.  Kód do poľa skopírujte pomocou klávesovej skratky CTRL + V (prípadne CMD + V na zariadeniach od Applu). Zľavu aktivujte kliknutím na tlačítko “Přepočítat košík”.
  5. Vyplňte všetky zostávajúce požadované údaje a pokračujte v dokončení objednávky kliknutím na tlačítko “Odeslat objednávku a zadat fakturační údaje”.

Ako uplatniť zľavu na Stable?

  1. Vyberte si zľavu alebo akciu na Stable.cz z našej akčnej ponuky a kliknite na tlačítko “POUŽIŤ ZĽAVU”.Ako uplatniť zľavu na Stable.cz
  2. Po kliknutí na zľavu sa Vám zobrazí dialóg s inštrukciami a v novom okne sa Vám otvorí stránka hostingu Stable.cz. Teraz môžete pokračovať v nákupe hostingových služieb.Ako uplatniť zľavy na Stable.cz

O Stable

Prevádzkovateľom Stable hostingu je od roku 2011 firma Stable.cz s.r.o. so sídlom na adrese Skelná 2091/29, Jablonec nad Nisou. Tá prevzala zamestnancov a zákazníkov značky Stable.cz, ktorá vznikla už v roku 2001, od spoločnosti MITON CZ, s.r.o..

Ich tím tvorí minimálne 12 ľudí, ktorí sa starajú o zákazníkov a dňom i nocou aj o servery a infraštruktúru. Mimo to prevádzkujú ďalšie web hostingové značky Endora.cz, Otoman.cz a Kvapem.cz, ktorá sa špecializuje na registráciu domén.

Firma sa môže chváliť pozíciou registrátora viac ako 20000 domén a viac ako 15000 zákazníkov. Ich zameraním sú pritom vysokozáťažové e-commerce projekty a mediálne projekty.

Pre poskytovanie svojich služieb Stable.cz používa servery značky Supermicro umiestnené v datacentre firmy SuperNetwork s.r.o. spĺňajúcim parametre úrovne TIER III. Zároveň využíva datacentrum firmy Coolhousing s.r.o., kde má umiestnené záložné servery.

Zaujímavosťou je, že Stable podporuje startupy a zaujímavé nové projekty. Okrem poskytnutia služieb server hostingu alebo webového hostingu zdarma na 6 mesiacov sú začínajúcim projektom ochotní zdieľať svoje skúsenosti, know-how a sú tiež partnermi startupových súťaží nastartujtese.cz a napadroku.cz.

Produkty a služby Stable

Porovnanie parametrov webhostingových balíčkov Stable.cz:

LogáBalíčekCena [€/mesiac]Vyskúšanie zdarma [dní]Predĺženie .SK domény [€/rok]Predĺženie .COM domény [€/rok]Multihosting [počet domén]Počet aliasovPočet subdoménSubdomén zdarmaPriestor pre web [GB]Počet e-mailových adriesPriestor pre emaily [GB]Podporované databázyPočet databázPriestor pro databázy [GB]CRONMnožstvo prenesených dát [GB]Podpora PHPMax_execution time [s]Memory_limit [MB]Podpora .NETPodpora Node.JSPodpora PythonPodpora RubyPodpora Ruby on RailsPodpora HTTP/2SSL certifikát zdarmaZálohovanieSSDInštalátor CMSPracovná doba podporyPHP post_max_size [MB]Max. počet paralelných procesovFrekvencia zálohovániaDoba uchovávánia záloh [dní]Prístup k zálohámCloud hosting
Stable.cz zľavové kupónyStandard8,5013,849,6013,21011010400301921 / deň10 až 30
Stable.cz zľavové kupónyParking0,0013,849,600,00110,0011 / deň10 až 30
Stable.cz zľavové kupónyEmail2,9513,849,60101101 / deň10 až 30
Stable.cz zľavové kupónyMini2,9513,849,600,451120151281 / deň10 až 30
Stable.cz zľavové kupónyProfi14,7513,849,60212202000502561 / deň10 až 30
Porovnať s konkurenciou

 

Porovnanie parametrov virtuálnych serverov (VPS) Stable.cz:

Stable.cz ponúka rovnaký produkt pod dvomi obchodnými názvami: Virtuální managed servery a Multihosting. U tohto produktu si pri objednávke môžete nakonfigurovať väčší počet CPU, niekoľko možností veľkosti RAM a diskového priestoru a či chcete SSD alebo SAS.

Pretože existuje veľmi veľa rôznych kombinácií týchto možností, v nasledujúcej tabuľke uvádzame iba najlacnejšiu kombináciu všetkých možností:

LogáBalíčekCena [€/mesiac]Vyskúšanie zdarma [dní]Predĺženie .SK domény [€/rok]Predĺženie .COM domény [€/rok]Konektivita [Mb/s]Spravovaný (managed)Root právaRAM [GB]Úložisko [GB]Počet e-mailových adriesExtra priestor pre emaily [GB]CRONLimit počtu súborovPočet jadier procesorovProcesorPlatforma LinuxPlatforma WindowsPlatforma GNUPlatforma FreeBSDMožnosť predinštalovaného SWMultihosting [počet domén]Počet aliasovPočet subdoménSubdomény zdarmaPodporované databázyPočet databázMnožstvo prenesených dát [GB]Podpora PHPMax_execution time [s]Memory_llimit [MB]Podpora .NETPodpora Node.JSPodpora PythonPodpora RubyPodpora Ruby on RailsPodpora HTTP/2SSL certifikát zdarmaZálohovanieSSDPracovná doba podporyIPv4 adries (Verejných/Zdieľaných)IPv6 adries (Verejných/Zdieľaných)
Stable.cz zľavové kupónyVPS / Multihosting>13,2389-9213,849,6010001+od 205+1+Najč. Intel Xeon E5-2640 v4, 2.40GHzVV
Porovnať s konkurenciou

Stable.cz ďalej ponúka službu E-mailing, čiže SMTP hosting s ďalším obchodným názvom SMTP Klerk pre hromadné rozosielanie e-mailov a SSL Ceritifikáty Alpha SSL.

Pre Stable mailovú službu slúži rozhranie s názvom Webmail, ktoré okrem štandardných e-mailových funkcií dáva možnosť zaslať kópie e-mailov prostredníctvom SMS.

Ich rozhranie pre administráciu Webadmin zase umožňuje príplatkovú službu Kustomizace. Je to názov pre funkciu, ktorá umožňuje ich partnerom alebo dílerom s predplateným VPS zmeniť vzhľad administračného rozhrania pre svojich klientov a vystupovať tak pred svojimi zákazníkmi ako samostatný prevádzkovateľ webhostingu. Spoločnosť touto na trhu nevšednou službou cieli na freelancerov, webových developerov a webštúdiá.

Novinky na Stable

Kontakt Stable

Stable.cz, s. r. o.
Skelná 2091/29
466 02 Jablonec nad Nisou
Česká republika

Stable.cz
Stable.cz blog

Recenzie Stable

Zatiaľ nie sú dostupné žiadne recenzie.