Zľava 25% | Webhosting

Zľavový kupón Platnosť do: 31. decembra 2024
Zľava 25% na prvý rok pri objednávke nového webhostingu.
OSTING25 Použiť kód
100 % Úspešnosť
IBA U NÁS!

Zľavy na vybrané doménové koncovky

Akcia | Zľava Neobmedzená platnosť
Použiť zľavu
100 % Úspešnosť

O Český-hosting

Za obchodnou značkou český hosting stojí pražská firma THINline s.r.o., so sídlom na adrese Jeseniova 1196/52, Žižkov, 130 00 Praha 3. Firma bola založená 6. januára 2003 ako THINline interactive s.r.o. a pod týmto názvom vystupovala až do 30. júla 2015. Okrem českého webhostingu ponúka servery, domény, SSL certifikáty a komplexné služby pre úspešné weby zahŕňajúce webdesign, e-shopy, e-marketing, informačné systémy a internetový marketing.

U českého hostingu sa naozaj jedná o český webhosting, pretože ako pre hlavné, tak aj pre záložné technológie využívajú datacentrá českých firiem. Hlavné technológie sú v datacentre ServerPark firmy VSHosting s.r.o., ktoré zodpovedá relevantným požiadavkám TIER IV. Pre záložné technológie využívajú datacentrá s certifikáciou TIER III českej firmy TTC TELEPORT, s.r.o., ktorá má obe svoje datacentrá umiestnené v Prahe. Spolu český hosting na zabezpečenie webhostingových služieb v roku už v roku 2014 využívala okolo 100 fyzických serverov a pre e-mailové služby ďalších 15 poštových serverov.

O kvalite ponuky značky Český hosting svedčí aj ocenenie, ktoré získal:

Medzi ďalšie zaujímavosti patrí, že cesky-hosting.cz sponzorsky podporuje niektoré verejne prospešné projekty, napríklad Knižnicu Digitálnych Dokumentov a blindfriendly.cz, ktoré sú určené pre nevidiacich a slabozrakých.

Produkty a služby Český-hosting

Na rozdiel od väčšiny konkurencie Český hosting má v ponuke iba jeden webhostingový produkt s názvom Webhosting, ktorý ponúka prepracovanú klientsku sekciu pre jednoduché nastavovanie webserveru a domén a rozsiahlu nápovedu (dokumentáciu).

Prehľad parametrov webhostingového balíčku od Českého hostingu:

LogáBalíčekCena [€/mesiac]Vyskúšanie zdarma [dní]Predĺženie .SK domény [€/rok]Predĺženie .COM domény [€/rok]Multihosting [počet domén]Počet aliasovPočet subdoménSubdomén zdarmaPriestor pre web [GB]Počet e-mailových adriesPriestor pre emaily [GB]Podporované databázyPočet databázPriestor pro databázy [GB]CRONMnožstvo prenesených dát [GB]Podpora PHPMax_execution time [s]Memory_limit [MB]Podpora .NETPodpora Node.JSPodpora PythonPodpora RubyPodpora Ruby on RailsPodpora HTTP/2SSL certifikát zdarmaZálohovanieSSDInštalátor CMSPracovná doba podporyPHP post_max_size [MB]Max. počet paralelných procesovFrekvencia zálohovániaDoba uchovávánia záloh [dní]Prístup k zálohámCloud hosting
Český-hosting.cz zľavové kupónyWebhosting3,211421,2111,18110105120 min.302564081 / deň7 až 28

Porovnať s konkurenciou

 

Kontakt Český-hosting

THINline s.r.o.
Jeseniova 1196/52
130 00 Praha 3 – Žižkov
Česká republika

Český-hosting.cz
Facebook
Twitter

Recenzie Český-hosting

Zatiaľ nie sú dostupné žiadne recenzie.