Zľava 100% pri migrácii | The Hosting alebo The Hosting pre WordPress

Akcia | Zľava Platnosť do: 31. decembra 2018
Pri prechode od konkurencie dostanete prvý hosting zadarmo a ušetríte...Viac o zľave

Pri prechode od konkurencie dostanete prvý hosting zadarmo a ušetríte 50% (pri asistencií s presunom od Websupportu) alebo až 100% (ak presun zvládnete sami pomocou ich automatizovaného nástroja) z ceny ďalšieho roku služby The Hosting alebo The Hosting pre WordPress. Zostávajúce obdobie, ktoré máte predplatené u aktuálneho hostera dostanete zdarma. Prechod vám navyše uľahčí automatizovaný nástroj na presun webov Migrator.

Podmienkou je, že pôvodný hosting a hosting vo WebSupport musia byť porovnateľné a pôvodný hosting musí byť zaplatený viac ako 30 dní. Asistovanú migráciu je možné využiť pre maximálne 3 domény alebo weby.
Skryť text

Použiť zľavu
100 % Úspešnosť

Zľava 25% pri migrácii | Biznis hosting

Akcia | Zľava Platnosť do: 31. decembra 2018
Pri prechode od konkurencie a objednávke webhostingu Biznis hosting ušetríte...Viac o zľave

Pri prechode od konkurencie a objednávke webhostingu Biznis hosting ušetríte 25%.

Podmienkou je, že pôvodný hosting a hosting vo WebSupport musia byť porovnateľné a pôvodný hosting musí byť zaplatený viac ako 30 dní. Skryť text

Použiť zľavu
100 % Úspešnosť

Websupport.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

1 rok naviac ZADARMO

Zľavový kupón Expired
Pri objednávke virtuálneho serveru na 1 rok dostanete ďalší rok...Viac o zľave

Pri objednávke virtuálneho serveru na 1 rok dostanete ďalší rok ZADARMO. Ponuka platí len pre nové VPS. Skryť text

KZM35TZZ Použiť kód
100 % Úspešnosť

1 mesiac naviac ZADARMO

Zľavový kupón Expired
Pri objednávke virtuálneho serveru na 1 mesiac dostanete druhý mesiac...Viac o zľave

Pri objednávke virtuálneho serveru na 1 mesiac dostanete druhý mesiac ZADARMO. Ponuka platí len pre nové VPS. Skryť text

0T21EVMY Použiť kód
100 % Úspešnosť

3 mesiace naviac ZADARMO

Zľavový kupón Expired
Pri objednávke virtuálneho serveru na 3 mesiace dostanete ďalšie 3...Viac o zľave

Pri objednávke virtuálneho serveru na 3 mesiace dostanete ďalšie 3 mesiace ZADARMO. Ponuka platí len pre nové VPS. Skryť text

L79W1PIN Použiť kód
100 % Úspešnosť

6 mesiacov naviac ZADARMO

Zľavový kupón Expired
Pri objednávke virtuálneho serveru na 6 mesiacov dostanete ďalších 6...Viac o zľave

Pri objednávke virtuálneho serveru na 6 mesiacov dostanete ďalších 6 mesiacov ZADARMO. Ponuka platí len pre nové VPS. Skryť text

SVJRQPLW Použiť kód
100 % Úspešnosť

.SK doména s 25% zľavou

Zľavový kupón Expired
Doménu je nutné uhradiť do skončenia akcie. Mali by existovať...Viac o zľave

Doménu je nutné uhradiť do skončenia akcie. Mali by existovať ešte 2 kódy s vyššou zľavou, ktoré ale treba uhádnuť. Skryť text

SK25 Použiť kód
100 % Úspešnosť

O Websupport.sk

Za značkou Websupport.sk stojí slovenský firma Websupport, s.r.o. so sídlom na adrese Staré Grunty 12, 841 04 Bratislava. Tá bola založená 12.8.2004, čo, ako ste si iste všimli, je o 2 roky neskôr, než sme písali v úvode. To je spôsobené tým, že prvé 2 roky existencie WebSupport ponúkal služby na živnosť.

Zaujímavosťou je, že zakladateľ spoločnosti napísal knihu s názvom .support, kde sa môžete dočítať o histórii WebSupportu, ich trampotách, ale aj úspechoch na ceste k pozícii najväčšieho hostingu na slovenskom trhu, ale aj o expanzii do zahraničia. Kniha je zároveň silne motivačná a môže slúžiť ako čítavá príručka pre začínajúceho podnikateľa, aby získal predstavu o tom, čo ho môže pri podnikaní čakať.

Dnes WebSupport pôsobí okrem Slovenska aj v Česku ako Websupport.cz, Rakúsku ako Websupport.at a v Maďarsku pod značkou Webonic.hu. Spolu majú v správe takmer 170 000 domén, viac ako 750 serverov a približne 140 000 zákazníkov, o ktoré sa stará približne 35 zamestnancov. Ich zameraním je od začiatku existencie WebSupportu výnimočná podpora zákazníkov, čo sa okrem iného odráža aj v názve spoločnosti.

Pre čo najjednoduchšiu správu služieb užívateľovi vyvinuli svoj nástroj WebAdmin, ktorý by mal byť intuitívny a spolu s bonusmi (na užitočné nástroje pre podnikanie) prispieť k spokojnosti klientov. Zároveň tvrdia, že ak sa im tento cieľ nepodarí u klienta dosiahnuť, vrátia mu peniaze.

WebSupport pre svoje servery využíva datacentrum Perpetuus kategórie Tier III spoločnosti CNC, a.s. v Bratislave. CNC je skratka od Computer and Network Consulting a firma svoje datacentrum uviedla do prevádzky v roku 2009. Dátové centrum Perpetuus disponuje pripojením k okolitému svetu prostredníctvom 2 nezávislých optických trás. Tretia trasa vedie do geograficky oddeleného datacentra v lokalite Mlynské nivy v Bratislave, ktoré WebSupport využíva pre zálohy dát.

Za účelom vrátenia pomoci, ktorej sa WebSupportu dostalo v jeho začiatkoch má táto firma program podpory Freewebsupport pre začínajúce webové projekty, nekomerčné projekty, weby kultúrnych podujatí a inštitúcií, neziskové organizácie alebo občianske združenia, ale aj individuálne osobnosti v týchto oblastiach. V rámci tohto programu ponúka ich komerčný produkt Custom hosting zadarmo.

Recenzie Websupport.sk