Zľava 20% | Webhosting alebo VPS

Zľavový kupón Neobmedzená platnosť
Zľavový kupón platí na virtuálne servery a webhosting. Zľava platí...Viac o zľave

Zľavový kupón platí na virtuálne servery a webhosting. Zľava platí na prvé platobné obdobie. Skryť text

-VSECHNO Použiť kód
100 % Úspešnosť

Zľava – 10%

Zľavový kupón Neobmedzená platnosť
10% zľava na virtuálne servery (VPS)
tcloud10 Použiť kód
100 % Úspešnosť

Zľava 10% na ľubovoľný hosting alebo server

Zľavový kupón Neobmedzená platnosť
G-AF2421 Použiť kód
100 % Úspešnosť
IBA U NÁS!

Zľava – 30%

Akcia | Zľava Neobmedzená platnosť
.COM doména za 160 Kč / rok bez DPH
Použiť zľavu
100 % Úspešnosť

Zľava – 10%

Akcia | Zľava Neobmedzená platnosť
.EU doména za 99 Kč / rok bez DPH
Použiť zľavu
100 % Úspešnosť

Váš-hosting.cz - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Zľava – 10%

Zľavový kupón Expired
Zľavový kupón na prenájom virtuálneho serveru (VPS).
VPSOFF Použiť kód
100 % Úspešnosť

O Váš-hosting.cz

Počiatky služby váš hosting siahajú až do roku 2006, kedy bol prvýkrát spustený webhosting pod týmto názvom postavený na klasickom LAMP (softvérovom balíku, kde základné komponenty sú Linux, Apache HTTP server, MySQL relačná databáza a PHP programovací jazyk). V roku 2008 sa už rodil aj nápad prevádzkovať virtuálne servery VPS, čo nakoniec 23. októbra 2010 vyústilo do založenia spoločnosti Váš Hosting s.r.o. so sídlom na adrese Zbožská 1385/40, 288 02 Nymburk a do spustenia samostatnej služby váš-server.cz.

Ak vás zaujíma viac detailov o jej vzniku a názory človeka, ktorý stál pri zrode vášho hostingu, prečítajte si rozhovor so zakladateľom, kde sa okrem iného dozviete, že svoje kancelárie v roku 2017 presťahovali do centra Prahy. Zaujímavosťou je, že na začiatku roka 2018 sa o služby sa staralo iba 7 ľudí a z toho len 3 na plný úväzok. Tento počet im postačuje vďaka rozsiahlej automatizácii a outsourcingu správy fyzických serverov.

Pre svoje servery značky Supermicro využívajú dve datacentrá. Primárnym je datacentrum TTC Teleport v Prahe s certifikáciou TIER III patriace firme SuperHosting. Ďalej svoje služby a dáta svojich klientov zálohujú do druhej serverovne v inej lokalite, ktorou je datacentrum MasterDC Praha firmy Master Internet, s.r.o..

Ako už bolo spomenuté, firma sa nezameriava na správu hardvéru, ale na softvér na správu serverov a služieb, ktorým uľahčujúce život sebe i svojim zákazníkom. Tým je napríklad ich vlastné zákaznícke centrum (pre hostingy) alebo aplikácie VPS Centrum (pre servery) pre klientskú administráciu, ktorú sami používajú na správu serverov. Vďaka nim je možné v slovenskom, anglickom i českom jazyku ľahko sledovať a spravovať:

 • emaily,
 • antispam,
 • antivír,
 • databázy,
 • servery,
 • štatistiky,
 • SSL certifikáty,
 • aktualizácie,
 • zálohovanie,
 • nastavenie DKIM pre e-mailing,
 • pristupovať k nej pomocou API a
 • spravovať server zároveň aj pomocou príkazového riadku.

Za zmienku tiež stojí to, že jeden vášhosting produkt je optimalizovaný ako WordPress hosting pre čo najlepšiu rýchlosť s týmto redakčným systémom a množstvom vychytávok:

 • zľavami na pluginy,
 • denným zálohovaním,
 • DDOS ochranou,
 • HTTPS,
 • správou (aktualizáciami, inštaláciou a migráciou) v cene.

Okrem VPS poskytujú tiež VMS (Virtual Managed Server) na mieru, kde sú schopní nainštalovať aplikácie podľa priania zákazníka, napríklad často žiadaný Gitlab, rôzne databázy (Oracle, Elasticsearch, PostgreSQL, Redis, atď.).

Vďaka voľbe rýchlejších technológií je každý ich hosting v podstate zároveň rýchly SSD webhosting. Aj vďaka tomu a konektivite 330 GB / s prevádzkujú viac ako 500 virtuálnych serverov a hosťujú cez 4500 domén. Navyše je možné si vybrať zo stoviek možných koncoviek pre domény, napríklad .agency, .bar, .blackfriday, .blog, .business, .digital, .hosting atď.

Váš hosting tiež podporuje charitatívne a neziskové organizácie poskytovaním webového hostingu zadarmo so snahou podporiť ich v konaní dobra o ktoré sa snažia. Medzi tieto projekty patrí napríklad stránka zivotembezlimitu.cz projektu zameranom na pomoc hendikepovaným deťom alebo rebecinakridla.cz o dievčatku s chorobou motýlích krídel.

Produkty a služby Váš-hosting.cz

Porovnanie parametrov webhostingových balíčkov Váš-hosting.cz:

LogáBalíčekCena [€/mesiac]Vyskúšanie zdarma [dní]Predĺženie .SK domény [€/rok]Predĺženie .COM domény [€/rok]Multihosting [počet domén]Počet aliasovPočet subdoménSubdomén zdarmaPriestor pre web [GB]Počet e-mailových adriesPriestor pre emaily [GB]Podporované databázyPočet databázPriestor pro databázy [GB]CRONMnožstvo prenesených dát [GB]Podpora PHPMax_execution time [s]Memory_limit [MB]Podpora .NETPodpora Node.JSPodpora PythonPodpora RubyPodpora Ruby on RailsPodpora HTTP/2SSL certifikát zdarmaZálohovanieSSDInštalátor CMSPracovná doba podporyPHP post_max_size [MB]Max. počet paralelných procesovFrekvencia zálohovániaDoba uchovávánia záloh [dní]Prístup k zálohámCloud hosting
Váš-hosting.cz zľavové kupónyLite0,8511,578,481,52050,11 min.101281 / deň
Váš-hosting.cz zľavové kupónyProfi4,7011,578,4881 min.10dohodou1 / deň
Váš-hosting.cz zľavové kupónyWordpress1,8911,578,4831 min.10dohodou1 / deň
Váš-hosting.cz zľavové kupónyEmail1,0811,578,4841 / deň

Porovnať s konkurenciou

 

Recenzie Váš-hosting.cz

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Your Rating *
*