Aktuálne zľavy na vybrané produkty Avast

Akcia | Zľava Neobmedzená platnosť
Použiť zľavu
100 % Úspešnosť

Zľava 10% | Zálohovanie v cloude Avast Business

Akcia | Zľava Neobmedzená platnosť
Použiť zľavu
100 % Úspešnosť

Zľava 20 % | 12 rôznych produktov Avast

Akcia | Zľava Neobmedzená platnosť
Použiť zľavu
100 % Úspešnosť

Zľava 20 % | Avast Business Antivirus

Akcia | Zľava Neobmedzená platnosť
Využite 20% zľavu na komplexný bezpečnostný softvér Avast Business Antivirus,...Viac o zľave

Využite 20% zľavu na komplexný bezpečnostný softvér Avast Business Antivirus, ktorý okrem antivíru, firewallu, antispamu, sandboxu a inšpektoru Wi-Fi obsahuje aj záchranný disk. Skryť text

Použiť zľavu
100 % Úspešnosť

Zľava až do 50 % | Avast Premium Security

Akcia | Zľava Neobmedzená platnosť
Využite zľavu na komplexný bezpečnostný softvér Avast Premium Security, ktorý...Viac o zľave

Využite zľavu na komplexný bezpečnostný softvér Avast Premium Security, ktorý okrem antivíru, firewallu, antispamu, antispyware, sandboxu, inšpektoru Wi-Fi, záchranného disku, skartovača, ochrany pred špehovaním cez webovú kameru a ransomwaru pre počítače ponúka tieto funkcie aj pre mobilné zariadenia. Skryť text

Použiť zľavu
100 % Úspešnosť

Zľava do 45 % | VPN Avast SecureLine

Akcia | Zľava Neobmedzená platnosť
Využite 20% zľavu na VPN Avast SecureLine pre bezpečné a...Viac o zľave

Využite 20% zľavu na VPN Avast SecureLine pre bezpečné a súkromné pripojenie do internetu bez zanechania stôp. Skryť text

Použiť zľavu
100 % Úspešnosť

Zľava 20% | Avast Ultimate Business Security

Akcia | Zľava Neobmedzená platnosť
Využite zľavu na komplexný bezpečnostný softvér Avast Ultimate Business Security,...Viac o zľave

Využite zľavu na komplexný bezpečnostný softvér Avast Ultimate Business Security, ktorý okrem antivíru, firewallu, antispamu, sandboxu, inšpektoru Wi-Fi, záchranného disku, skartovača, štítu webovej kamery a správcu hesiel obsahuje aj produkt Avast SecureLine VPN. Skryť text

Použiť zľavu
100 % Úspešnosť

Avast - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Použiť zľavu
100 % Úspešnosť

Ako uplatniť zľavu na Avast?

  1. Vyberte si Avast zľavu alebo akciu z našej akčnej ponuky a kliknite na tlačítko “POUŽIŤ ZĽAVU”.

Zľava Avast.com

  1. Po kliknutí na zľavu sa Vám zobrazí dialóg s inštrukciami a v novom okne sa Vám otvorí stránka antivírusu Avast.com. Teraz môžete pokračovať v nákupe hostingových antivírusových a bezpečnostných služieb.

Akcia Avast.com

O Avast

Počítačové systémy a siete sa postupne presadzujú vo všetkých oblastiach ľudskej činnosti. Pomáhajú pri práci, štúdiu a podnikaní, ale napríklad aj zachraňujú ľudské životy v nemocniciach. O to dôležitejšie je ich správne fungovanie. Lenže neuplynie týždeň, aby v správach neprebehla informácia o nových typoch vírusov, ktoré toto všetko ohrozujú. A práve ich likvidáciou sa zaoberá spoločnosť Avast.cz.

Prvý počítačový vírus vznikol roku 1983. A len o päť rokov neskôr založili Pavel Baudis a Eduard Kučera v Prahe spoločnosť Alwil vytvárajúcu antivírusový softvér Avast. V roku 1995 uzrela svetlo sveta jeho prvá verzia určená pre operačný systém Windows 95. Antivirus sa stal prvým programom, ktorý renomovaný časopis Virus Bulletin ocenil vo všetkých meraných kategóriách. Koniec 90. rokov však firmu nezastihol v dobrej kondícii. Aj napriek tomu napriek všetkým očakávaniam odmietla štedrú ponuku McAfee.

Zlomový moment predstavoval prechod na tzv. freemium model. Základná verzia programu je k dispozícii zadarmo, za pokročilejšie prvky si užívatelia priplácajú. Už v roku 2004 využívalo Avast viac ako 20 miliónov užívateľov, o dva roky neskôr to bolo 60 miliónov účtov a v roku 2013 dokonca 170 miliónov, pričom program bol ponúkaný v 43 jazykových mutáciách. V roku 2010 zmenila spoločnosť Alwil meno na Avast podľa svojho ikonického programu a vybrala viac ako 100 miliónov USD od investora Summit Partners.

V nasledujúcich rokoch sa postupne Avast vypracoval na pozíciu dominantnej sily. V roku 2015 dokonca držal najväčší podiel užívateľov, prvenstvo však čoskoro stratil v prospech rivala Symantec. O rok neskôr prebehla akvizícia niekdajšieho brnenského konkurenta AVG za viac ako 1,3 miliardy USD. Veľkú pozornosť vyvolalo začlenenie spoločnosti Piriform – tvorcu obľúbeného čistiaceho nástroja CCleaner do štruktúr avast.

V súčasnej dobe sa Avast pýši nasledujúcimi úspechmi:

  • viac ako 400 miliónov používateľov celosvetovo;
  • aspoň 1 milión užívateľov v 59 krajinách;
  • 1 miliarda zablokovaných útokov mesačne;
  • viac ako 1 500 zamestnancov;
  • k aprílu 2020 11,93% podiel na trhu (2. miesto za Symantec).

Produkty a služby Avast

Trh sa neustále mení a len málo firiem dokáže uspieť s jediným produktom, akokoľvek zostáva antivírus kľúčovou súčasťou ponuky. Spoločnosť Avast však svoje portfólio rozšírila hneď o niekoľko ďalších služieb a nástrojov určených pre zvýšenie bezpečnosti, ochrany súkromia a optimalizáciu počítača. Firma nezabúda ani na odlišné potreby domácností a firiem.

Antivírus
Antivírus stál za úspechom značky a dodnes tvorí jadro jej ponuky. Už od začiatku 21. storočia spoločnosť využíva model freemium, základná verzia antivírusu je teda k dispozícii zdarma. Bezplatná varianta obsahuje základný balíček zabezpečenia v podobe online bezpečnostného štítu, skenera, sledovania podozrivých WiFi a základných diagnostických služieb. Samozrejmosťou je nepretržitá zákaznícka podpora. Posledná novinka – behaviorálny štít – sleduje prebiehajúce procesy a snaží sa odhaliť prípadné anomálie.

Platená verzia nazvaná Premium Security potom softvér rozširuje o ďalšie bezpečnostné prvky. K dispozicii je ochrana internetového bankovníctva, štít proti ransomwaru, zabezpečenie hesiel alebo zabezpečenie webkamery pred nežiaducim spustením. Avast využíva systém licencií, ktoré môžete kúpiť pre jedno až desať zariadení podľa potrieb zákazníka.

Ochrana súkromia
Okrem zabezpečenia počítačov a sietí proti vírusom sa Avast zameriava na ochranu súkromia pri pohybe na internete. Avast Secureline VPN umožňuje skryť online aktivity užívateľa, čo sa hodí najmä pri pohybe na verejných WiFi sieťach. Služba tiež umožňuje prístup k webom, ktoré sú v určitých regiónoch alebo krajinách cenzurované.

Druhý nástroj, Avast AntiTrack, je zameraný proti snahám reklamných sietí. Moderné weby totiž o svojich návštevníkoch zbierajú osobné informácie, na základe ktorých vytvárajú ich digitálne identity. Tie im umožňujú zobrazovať cielené reklamy a nútiť služby či produkty, ktoré podľa nich daný návštevník internetu potrebuje a vyhľadáva. Nástroj proti sledovaniu umožňuje týmto snahám zamedziť a užívateľa na túto skutočnosť navyše upozorní.

Avast Secure Browser je rýchly prehliadač vytvorený s ohľadom na bezpečné a anonymné prehliadanie internetu. Integruje všetky kľúčové služby Avastu, ktoré je možné navyše spravovať prostredníctvom prehľadného centra zabezpečenia. Automaticky blokuje škodlivé weby, pomáha so šifrovaním, blokuje online sledovanie a zachováva anonymitu prehliadaných stránok.

Zvýšenie výkonu
V roku 2017 Avast kúpil tvorcu obľúbeného programu CCleaner, spoločnosť Piriform. Prakticky okamžite rozšíril svoju ponuku aj o nástroje pomáhajúce optimalizovať systém a zvýšiť jeho výkon. CleanUp Premium pomáha udržať počítač čistý, odstraňuje nepoužívané programy a doplnky či opravuje chyby v registroch.

Driver Updater sa stará o automatickú aktualizáciu všetkých ovládačov. Podporuje viac ako 100 značiek, medzi nimi aj najvýznamnejších výrobcov hardvéru. Pred inštaláciou vykoná automatickú zálohu, takže je možné problematické aktualizácie kedykoľvek vrátiť späť. Po vykonaní updateu tiež počítač otestuje a vyhodnotí, či je výsledok uspokojivý.

Majiteľom notebookov je určená aplikácia Battery Saver, ktorá spravuje nastavenie batérie. Sleduje prebiehajúce procesy a automaticky vypína nepotrebné programy, ktoré akumulátor zbytočne zaťažujú a automaticky nastavuje jas displeja.

Služby pre firmy
Firmy taktiež predstavujú pre Avast významnú klientelu. Ponúka im riešenia v podobe niekoľkých samostatných balíčkov odstupňovaných ako Antivirus, Antivirus Pro a Antivirus Pro Plus. Spoločnosti, ktoré nepotrebujú management konzolu môžu siahnuť po verzii Standalone antivírus, ktorá funguje podobne ako zabezpečenie domácností s tým, že podporuje širšie nástroje zabezpečenia servera a vnútropodnikovej siete, cloudovej platformy, zabezpečenia e-mailu, prípadne filter obsahu.

Vzhľadom na to, že mnoho firiem uprednostňuje operačný systém Linux, Avast má k dispozícii zabezpečenia aj pre túto platformu.

Ceny služieb

Avast sa stále drží freemium obchodného modelu. K antivírusu je možné dokupovať samostatné služby a nástroje – je teda na rozhodnutí konkrétneho zákazníka, čo presne potrebuje. Obchodný model využíva systém licencií, ktoré sú predplatené vždy jeden rok. Ceny sa líšia služba od služby. Antivírus Premium Security stojí 69,99 EUR v prípade licencie pre jedno zariadenie, licencia pre 10 zariadení vyjde na 89,99 €. AntiTrack stojí 49,99 € pre jeden počítač s operačným systémom Windows a za Secureline VPN zákazník zaplatí len zhruba 5 €.

Záujemcovia, ktorí túžia po komplexnej starostlivosti so všetkým môžu siahnuť po balíčku Avast Ultimate. Za 99,99 € pre jeden alebo 119,99 € až pre 10 počítačov získajú všetky súčasti ponuky Avast. Pre potreby firemného zabezpečenia spoločnosť využíva ponúk šitých na mieru s ohľadom na veľkosť zákazníka i náročnosť implementácie systému.

Kontakt Avast

Avast Software s.r.o.
Pikrtova 1737/1a
140 00 Praha 4, Nusle
Česká republika

Avast.com
Avast.com blog
Facebook
Twitter

Recenzie Avast

Zatiaľ nie sú dostupné žiadne recenzie.