Envato.com - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Zľavy až do 50% na WordPress šablóny, skripty, grafiku, video a audio

Akcia | Zľava Expired
Zľavy sa týkajú artiklov predávaných aj na stránkach ThemeForest.net, videohive.net,...Viac o zľave

Zľavy sa týkajú artiklov predávaných aj na stránkach ThemeForest.net, videohive.net, graphicriver.net, codecanyon.net a audiojungle.net. Skryť text

Použiť zľavu
100 % Úspešnosť
Použiť zľavu
100 % Úspešnosť

O Envato.com

Spoločnosť Envato uzrela svetlo sveta v roku 2006 v austrálskom Melbourne, kde jej základný kameň položili Collis Ta’eed, Cyan Ta’eed a Jun Rung. Ich cieľom bolo vytvoriť platformu, na ktorej by mohli online kreatívci z celého sveta zdieľať a predávať svoju prácu. O tom, že boli v správny čas na správnom mieste svedčí fakt, že spoločnosť už o štyri roky neskôr zarobila svoj prvý milión USD bez financovania tretích strán.

Jednoduché rozhranie FlashDen bolo postupne nahradzované tematickými tržnicami a webmi. Už v roku 2008 vznikli ThemeForest slúžiaci ako zásobáreň webových šablón a tém vzhľadu a AudioJungle ponúkajúci priestor pre hudobné nahrávky a videá. O rok neskôr rodinu rozšírili platforma pre motion grafiku, fotografie a videá zvaná VideoHive a fotobanka GraphicRiver. Odtiaľ bol len krôčik k pridanie samostatných sekcií pre predaj 3D grafiky a modelov.

Envato Market si za dobu svojej viac ako štrnásťročnej existencie pripísala celú radu úspechov. Patria medzi ne:

Kontakt Envato.com

Envato Pty Ltd.

Envato.com
Envato.com blog
Facebook
Twitter

Recenzie Envato.com

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Your Rating *
*