Zľava 50 % | Mioweb Start

Akcia | Zľava Platnosť do: 31. januára 2020
Službu Mioweb Start pre ľahkú tvorbu webových stránok môžete teraz...Viac o zľave

Službu Mioweb Start pre ľahkú tvorbu webových stránok môžete teraz mať len za 4990 Kč s DPH ročne namiesto pôvodných 9990 Kč. Skryť text

Použiť zľavu
100 % Úspešnosť

Zľava 33 % | Mioweb Business

Akcia | Zľava Platnosť do: 31. januára 2020
Službu Mioweb Business pre ľahkú tvorbu webových stránok vrátane kampaní,...Viac o zľave

Službu Mioweb Business pre ľahkú tvorbu webových stránok vrátane kampaní, členských sekcií a e-shopu môžete teraz mať len za 9990 Kč s DPH ročne namiesto pôvodných 14990 Kč. Skryť text

Použiť zľavu
100 % Úspešnosť

Registrácia na webinár Nový web inak! ZADARMO

Akcia | Zľava Neobmedzená platnosť
Použiť zľavu
100 % Úspešnosť

Služba Mioweb na prvých 14 dní ZADARMO

Akcia | Zľava Neobmedzená platnosť
Použiť zľavu
100 % Úspešnosť

MioWeb.cz - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

až 3 weby v cene jedného tarifu Mioweb + vstupenky na Mioweb Festival 2020

Akcia | Zľava Expired
Vyberte si tarif Miowebu teraz pred Vianocami a získajte 3...Viac o zľave

Vyberte si tarif Miowebu teraz pred Vianocami a získajte 3 weby v jednom tarife. Skryť text

Použiť zľavu
100 % Úspešnosť
Použiť zľavu
100 % Úspešnosť

Súťažte s novým webom o 100000 Kč a Porsche na víkend

Akcia | Zľava Expired
Máte alebo chystáte nový web postavený na Miowebe? Ak bol...Viac o zľave

Máte alebo chystáte nový web postavený na Miowebe? Ak bol alebo bude zakúpený medzi 26. 9. 2019 a 31. 10. 2019 alebo ste boli účastníkom ich webinára 10.10.2019, môžete svoj web nominovať do súťaže o tieto atraktívne ceny. Tu nájdete úplné pravidlá súťaže. Skryť text

Použiť zľavu
100 % Úspešnosť

O MioWeb.cz

Mioweb vznikol ako interný projekt v roku 2012 vo vtedajšej spoločnosti SmartEmailing s.r.o. (Neskôr pod názvom Firma 2.0 s.r.o. a teraz SmartSelling a.s.). Neskôr sa projekt oddelil a v súčasnosti je vedený pod vlastnou spoločnosťou MioWeb s.r.o., ktorá bola založená 20.09.2018. Na projekte sa okrem spolumajiteľov Martina Dolenského a Davida Kirša podieľa ďalších 13+ ľudí.

Od roku 2015 spoločnosť prevádzkuje vlastnú hostingovú infraštruktúru preto, aby ich klienti nemuseli webhosting riešiť a mali tak k dispozícii web na jedno kliknutie.

Produkty a služby MioWeb.cz

Jediným produktom spoločnosti je WYSIWYG editor MioWeb. Ten vznikol ako WordPress šablóna pre rýchlejšiu tvorbu webov pre interné potreby firmy, ktorá ho stvorila. V roku 2013 sa z neho stal produkt dostupný pre verejnosť a od tej doby vzniklo už niekoľko hlavných verzií (najnovšie je MioWeb 3.0), ale vývoj neustále pokračuje a služba neustále získava nové funkcie a vylepšenia.

Od svojho vzniku napríklad pribudla nápoveda vo forme znalostnej bázy, modul Eshop, Facebook poradňa, drag & drop, ďalšie šablóny, responzivita a mnoho ďalšieho. Mioweb je ponúkaný v niekoľkých balíčkoch (viď MioWeb cenník) a s doplnkovými službami, ktoré si hneď predstavíme:

Balíček START
Základný balíček Miowebu s jedným webom s blogom, doménou na 1. rok, hostingom a emailami v cene. Samozrejmosťou je podpora a nápoveda.
Balíček BUSINESS
Obsahuje to čo balíček Start a navyše členskú sekciu a kampane.
Balíček 1. TŘÍDA
Okrem toho, čo lacnejšie balíčky umožňuje postaviť až 3 weby a navyše službu Mioweb Concierge (webmaster na telefóne alebo web na mieru), VIP Mioweb hosting s neobmedzenou kapacitou, VIP Platinum vstupenku na Mioweb Festival a pozvanie na Mioweb Christmass Party.
MioWeb workshop
Dvojdňový praktický workshop, ktorý pomôže k ešte rýchlejšej orientácii v MioWebe a k objaveniu vychytávok a možností, ktoré používateľa nemuseli objaviť. Okrem toho sa preberú základné pravidlá dizajnu, marketingové tipy a pokročilejšie funkcie.

Kontakt MioWeb.cz

MioWeb s.r.o.
Netroufalky 797/5
625 00 Brno
Česká republika

MioWeb.cz
MioWeb.cz blog
Facebook
Twitter

Recenzie MioWeb.cz

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Your Rating *
*