Mioweb na 30 dní zadarmo

Trial Neobmedzená platnosť
Vyskúšať ZADARMO
100 % Úspešnosť

O Mioweb

Mioweb vznikol ako interný projekt v roku 2012 vo vtedajšej spoločnosti SmartEmailing s.r.o. (Neskôr pod názvom Firma 2.0 s.r.o. a teraz SmartSelling a.s.). Neskôr sa projekt oddelil a v súčasnosti je vedený pod vlastnou spoločnosťou MioWeb s.r.o., ktorá bola založená 20.09.2018. Na projekte sa okrem spolumajiteľov Martina Dolenského a Davida Kirša podieľa ďalších 13+ ľudí.

Od roku 2015 spoločnosť prevádzkuje vlastnú hostingovú infraštruktúru preto, aby ich klienti nemuseli webhosting riešiť a mali tak k dispozícii web na jedno kliknutie.

Produkty a služby Mioweb

Jediným produktom spoločnosti je WYSIWYG editor Mioweb. Ten vznikol ako WordPress šablóna pre rýchlejšiu tvorbu webov pre interné potreby firmy, ktorá ho stvorila. V roku 2013 sa z neho stal produkt dostupný pre verejnosť a od tej doby vzniklo už niekoľko hlavných verzií (najnovšie je Mioweb 3.0), ale vývoj neustále pokračuje a služba neustále získava nové funkcie a vylepšenia.

Od svojho vzniku napríklad pribudla nápoveda vo forme znalostnej bázy, modul Eshop, Facebook poradňa, drag & drop, ďalšie šablóny, responzivita a mnoho ďalšieho. Mioweb je ponúkaný v jedinom balíčku (viď Mioweb cenník) a s doplnkovými službami, ktoré si hneď predstavíme:

Balíček Mioweb
Jediný balíček Miowebu s jedným webom s blogom, doménou na 1. rok, hostingom a emailami, denným zálohovaním a automatickými aktualizáciami v cene. Samozrejmosťou je podpora a nápoveda. Súčasťou produktu sú aj marketingové funkcie (SEO nastavenia, animácie, formuláre, odpočítavanie a akcie, pop-upy, mock-upy, A/B testovanie, affiliate kódy atď.), plnohodnotný e-shop (s neobmedzeným počtom produktov, napojením na platobnú bránu, variantami produktov, skladovým hospodárstvom atď.) a kampane a členské sekcie.

Novinky na Mioweb

Kompletný zoznam nových funkcií nájdete tu.

Kontakt Mioweb

MioWeb s.r.o.
Netroufalky 797/5
625 00 Brno
Česká republika

Mioweb.cz
Mioweb.cz blog
Facebook
Twitter

Recenzie Mioweb

Zatiaľ nie sú dostupné žiadne recenzie.