Neboli nájdené žiadne kupóny ani akcie!

Ako uplatniť zľavu na Eset?

  1. Vyberte si Eset zľavu alebo akciu z našej akčnej ponuky a kliknite na tlačítko “POUŽIŤ ZĽAVU”.

Akcia Eset.com

  1. Po kliknutí na zľavu sa Vám zobrazí dialóg s inštrukciami a v novom okne sa Vám otvorí stránka antivírusu Eset.com. Teraz môžete pokračovať v nákupe hostingových antivírusových a bezpečnostných služieb.

Zľava Eset.com

O Eset

O tom, že sa internetová bezpečnosť dotýka prakticky každého z nás, nie je potrebné viesť dlhé diskusie. Osobné údaje, bankové účty, citlivé informácie pracovnej povahy – to všetko sa čoraz častejšie ocitá na sieti. Moderná spoločnosť je na počítačových systémoch doslova závislá a význam adekvátnej antivírusovej ochrany tak neustále vzrastá. Medzi najvýznamnejších hráčov na tomto poli patrí aj certifikátmi a úspechmi ovenčená slovenská spoločnosť Eset.com.

Niekoľko dní pred Vianocami 1987 napísali Miroslav Trnka a Peter Paško antivírusový program NOD (Nemocnica na Okraji Disku). Po páde komunistického režimu tak ostával len krôčik k tomu, aby založili vlastnú spoločnosť, k čomu došlo už v roku 1992. Po rozpade Československa firma Eset opustila slovenský trh a zamerala sa na expanziu do zahraničia. V priebehu 90. rokov podobne ako iné IT projekty finančne trpela a len pomaly sa jej darilo získavať nových klientov a neustále zdokonaľovať ponúkaný artikel.

Prelom prišiel v roku 1999, kedy Eset za pomocou podnikateľa Antona Zajaca vstúpila na trh v Spojených Štátoch. Keďže už o rok skôr získala prestížne ocenenie časopisu Virus Bulletin VB100, úspech na seba nenechal dlho čakať. NOD32 si získal obrovskú priazeň zákazníkov po celom svete najmä vďaka svojej rýchlosti, vysokej účinnosti a malému počtu falošných varovaní – skrátka všetkému, čo sa od kvalitného bezpečnostného softvéru očakáva. Postupne vznikali nové pobočky v Českej republike a Argentíne, ktoré roku 2010 doplnil Singapur. Ich prostredníctvom sú produkty značky ESET distribuované vo viac ako 200 krajinách celého sveta.

V roku 2005 firma spustila projekt Eset Technology Alliance, do ktorého sa zapojila spoločne s menšími firmami Xopero, Safetica a GrayCortex. Jej vízia spočíva v tvorbe komplexnej ochrany počítačov a sietí, ktorá okrem samotnej likvidácie škodlivé hávede pomáha so zálohovaním a obnovovaním cenných dát. To všetko pri zachovaní vysokej spoľahlivosti a rýchlosti.

Za dobu svojej osemnásťročnej existencie si firma pripísala niekoľko zásadných úspechov:

Produkty a služby Eset

Jadrom ponuky spoločnosti Eset.com zostáva už od roku 1992 antivírus NOD32, ktorý je neustále zdokonaľovaný a doplňovaný. Na rozdiel od mnohých svojich rivalov firma nesiahla po freemium podobe a ponúka výhradne platené balíky. Jednotlivé verzie sú odstupňované podľa množstva nástrojov a funkcií, ktoré za svoje peniaze zákazník dostane. Služby pre domácnosti a firmy sú logicky oddelené.

Zabezpečenie domácností
Pre potreby domácností ponúka Eset tri základné balíky s bezpečnostným softvérom. Základná verzia obsahuje antivírus so všetkým potrebným (rezidentný štít, skener, diagnostický nástroj) a Ransomware Shield. Stredná úroveň pridáva ešte zabezpečený prehliadač chrániaci pred hrozbami na internete a online kontrolu domácej siete, ktorá pomáha odhaliť nevítaných užívateľov a slabé miesta. Najvyšší stupeň zvaný Eset Smart Security Premium je už veľmi komplexným balíčkom služieb a k predchádzajúcim riešeniam pridáva ešte správcu hesiel a šifrovanie citlivých dát.

Antivirus je navrhnutý s ohľadom na potreby operačných systémov Windows, Mac, Linux aj Android. Okrem klasickej licencie pre jeden počítač na jeden rok je možné zaobstarať ešte Eset Family Security Pack obsahujúci bezpečnostné riešenia pre 4 zariadenia na 18 mesiacov za 69,90 €.

Zabezpečenie firiem
Okrem jednotlivcov a rodín ponúka Eset zabezpečenia tiež firmám. Po antivíruse môžu siahnuť malé kancelárie s maximálne štyrmi počítačmi až po obrovské koncerny. Balíček vcelku logicky obsahuje všetky služby známe zo softvéru pre domácnosti. Zabezpečenie firiem je navyše možné vybaviť systémom so strojovým učením pre ochranu koncových staníc. Nástroj pre vzdialenú správu Eset Security Management Center pomáha správcom siete kontrolovať dianie vo firme a odhaliť prípadné bezpečnostné riziká. Systém reportov potom pomáha všetko v zrozumiteľnej forme preniesť medzi ostatných pracovníkov firmy. Pokročilejšiu formu správy potom predstavuje Eset Cloud Administrator.

Cenové relácie svojich riešení pre firmy spoločnosť nezverejňuje. Stanovuje ich na základe dohody s konkrétnym zákazníkom s ohľadom na jeho požiadavky a náročnosť inštalácie zabezpečenia. V cene je zahrnutá návšteva skúseného experta, ktorý poradí s nastavením všetkého potrebného.

Zabezpečenie serverov
Eset si je dobre vedomý toho, že najzraniteľnejšie miesto väčšiny firiem spočíva v ich serverovom vybavenia. Ponúkajú preto riešenie zamerané priamo na ochranu týchto slabín. Balíčky sú určené pre všetky druhy od fileserverov až po virtuálne servery. Ochrana prevádzka príliš nezaťažuje a podobne ako u zabezpečenie firemných sietí je k dostaniu správa z jednej vzdialenej konzoly.

Ceny služieb

Ako vyplýva z riadkov vyššie, Eset ponúka svoj antivírus výhradne prostredníctvom platených balíčkov. Výnimku predstavuje len 30-dňová skúšobná verzia, ktorá má zákazníka presvedčiť ku kúpe. Cena základného balíčka pre domácnosti činí 39,9 €, vyššie úrovne sú zhruba o 10 až 25 € drahšie ako tie predchádzajúce.

Všetky uvedené ceny sa vzťahujú na jedno zariadenie po dobu jedného roka. Spoločnosť umožňuje zvoliť počet licencií a pretiahnuť úväzok až na dobu troch rokov. S tým súvisí aj zodpovedajúce zvýhodnenia ponuky. Prípadne možno zakúpiť už zmienenú rodinnú licenciu pre 4 zariadenia za 69,90 EUR na 18 mesiacov.

Novinky na Eset

Kontakt Eset

ESET, spol. s r.o.
Aupark Tower, 16th Floor
Einsteinova 24
851 01 Bratislava
Slovenská republika

Eset.com
Eset.com blog
Facebook
Twitter

Recenzie Eset

Zatiaľ nie sú dostupné žiadne recenzie.