Eshop na platforme Eshop-rýchlo na 15 dní ZADARMO

Trial Neobmedzená platnosť
Eshop na platforme Eshop-rychlo.sk na 15 dní ZADARMO. Bez akýchkoľvek...Viac o zľave

Eshop na platforme Eshop-rychlo.sk na 15 dní ZADARMO. Bez akýchkoľvek záväzkov. Skryť text

Vyskúšať ZADARMO
100 % Úspešnosť

O Eshop-rychlo

Česká republika je rajom e-shopov. Ich počet každým rokom narastá o tisíce a nezdá sa, že by tento trend mal v dohľadnej dobe skončiť. Prečo to tak ale je? Dôvodov je hneď niekoľko – masívne rozšírenie internetového pripojenia, bohatšie možnosti pre tvorbu nových stránok a existencia špecializovaných služieb. Nie je treba žiadnych pokročilejších vedomostí v odbore, stačí kontaktovať odborníkov, ktorí sa o všetko postarajú. Medzi tieto odborné firmy patrí aj Eshop-rýchlo.

Služba Eshop-rýchlo vznikla už v roku 2007 ako súčasť českobudejovickej spoločnosti Bohemiasoft, ktorá zastrešovala aj ďalšie moduly Webareal a Zombeek. Stalo sa tak v dávnych dobách e-commerce, kedy ešte len dochádzalo k formovaniu prvých väčších internetových obchodov. Projekt zažil takmer okamžitý úspech, keď už v roku 2009 hlásil 5 000 spokojných zákazníkov. V roku 2015 bol každý štvrtý e-shop vytvorený práve prostredníctvom služby Eshop-rýchlo. Hlavné dôvody vysokej obľuby možno vidieť v cenovej dostupnosti a šírke služieb, ktoré sa navyše neustále zdokonaľovali a optimalizovali.

V roku 2016 sa od Bohemiasoft oddelila spoločnosť Golemos, ktorá službu Eshop-rýchlo úplne prevzala. Dôvod tohto rozhodnutia spočíval v snahe zamerať všetky sily na jedinú službu, ktorá sa ukázala ako perspektívna. Rozchod bol vykonaný v priateľskom duchu a ostatné služby zostali naďalej pod patronátom Bohemiasoft, ktorá ich prevádzkuje dodnes.

Čísla hovoria o úspechu Eshop-rýchlo pomerne jasnou rečou:

  • 6 500 aktívnych internetových obchodov;
  • celkový ročný obrat 5 miliárd Sk;
  • priemerný denný počet objednávok 7 842.

Produkty a služby Eshop-rychlo

Služba sa od počiatku svojej existencie definuje ako poskytovateľ krabicových riešení e-shopu. Zákazníkom ponúka kompletný servis v jednom z dvoch dostupných balíčkov. Internetový obchod je postavený na optimalizovaných šablónach, ktoré možno ľubovoľne upravovať. Orientácia na oblasť e-commerce sa prejavuje najmä v skutočne širokej palete nástrojov a prvkov, ktoré možno pri správe stránok využívať. Firma ich delí do piatich samostatných skupín a rovnaké členenie je využité aj pre potreby tohto článku.

Grafický dizajn
Prvý krok tvorby internetového obchodu spočíva vo voľbe vhodného grafického dizajnu. K dispozícii je niekoľko základných šablón, ktoré je možné ďalej podľa potreby upravovať a individualizovať. Všetky návrhy sú plne optimalizované pre počítače a umožňujú aj bezproblémové prezeranie z mobilných zariadení.

Pre zákazníkov, ktorým sa z akýchkoľvek dôvodov nehodia predpripravené šablóny, je určená možnosť jej vytvorenia expertným tímom. Tí za príslušný finančný obnos navrhnú podobu internetového obchodu plne zodpovedajúcu požiadavkám zákazníka. Zdatnejší klienti si môžu všetko nastaviť svojpomocne prostredníctvom vstavaného CSS editora.

Marketingové nástroje
Konkurencia je tvrdá a e-shopy, ktoré nie sú vidieť, akoby neboli. S ohľadom na túto skutočnosť sú navrhnuté marketingové nástroje Eshop-rýchlo, ktoré pomôžu získať zodpovedajúcu pozíciu vo vyhľadávačoch a pozornosť zákazníkov. Samozrejmosťou je tiež zapísanie obchodu do tovarových porovnávačov. Už pri tvorbe šablón sa pamätá na požiadavky SEO optimalizácie. Pre prezentáciu obchodu možno využiť aj PPC kampaní, pričom všetky potrebné dáta zhromažďuje Google Analytics.

Služba taktiež podporuje tvorbu newsletterov, prostredníctvom ktorých môžete zákazníkov informovať o tom, čo sa na vašich stránkach deje. Na ich rozosielanie slúži databáza spojené s obchodom. Zákazníkom je ďalej možné ponúknuť zľavové kupóny alebo dopravu zadarmo. Za samozrejmú možno považovať i integráciu e-shopu do sociálnych sietí v spojení s vhodnými propagačnými kampaňami..

Personalizácia
Každý zákazník je iný a pátra po niečom inom. Prevádzkovatelia internetových obchodov sú si tejto skutočnosti vedomí a snažia sa svoju prezentáciu do značnej miery personalizovať. Služba Eshop-rýchlo sa snaží ich prácu zefektívniť širokou paletou možností personalizácie. Ich prostredníctvom je možné jednotlivým návštevníkom internetového obchodu ponúknuť presne tie produkty, ktoré práve hľadajú.
Administrácia
Ďalšie funkcie zahŕňajú oblasť administrácie internetového obchodu. Súčasťou je analytický nástroj umožňujúci sledovať a vyhodnocovať prichádzajúce objednávky. Pomôže získať dobrú predstavu o príjmoch a výdavkoch, rovnako ako o tovare, ktorý zákazníci vyhľadávajú najviac. Eshop-rýchlo tiež zaistí prepojenie s najvýznamnejšími logistickými spoločnosťami aj široké možnosti platieb za tovar od obligátnej dobierky cez platbu kartou a bankovým prevodom až po internetové služby typu Paypal.

Významná konkurenčná výhoda stránok spočíva vo vstavanom riešení pre české EET. Vyniká svojou nízkou cenou a vysokou spoľahlivosťou, vďaka ktorej je sledovanie tržieb jednoduché a bezpečné. Systém Pokladnica ďalej umožňuje prepojiť e-shop s kamennou predajňou pri zachovaní aktívneho napojenia na systém EET. Neoddeliteľnou súčasťou administrácie je aj podpora najvýznamnejších účtovných systémov, ako sú Pohoda, Ekonom alebo Money S3. O bezpečie všetkých odosielaných dát sa stará profesionálny tím odborníkov prevádzkujúci cloudové služby.

Podpora
Súčasťou balíčka služieb Eshop-rýchlo je aj rozsiahla zákaznícka podpora. Odborníci pomôžu nastaviť stránky tak, aby zodpovedali potrebám prevádzkovateľa internetového obchodu i jeho zákazníkom. Okrem technického riešenia zahŕňa podpora aj odborné konzultácie týkajúce sa priamo podnikateľského zámeru daného klienta. Odborníci pomôžu s nastavením zodpovedajúcich cien, preberú marketingovú stratégiu a dotknú sa aj ďalších nevyhnutných súčastí podnikania v e-commerce.

Menej úspešným predajcom, ktorí by konečne radi na trhu prerazili, je určená služba auditu e-shopu. Odborní pracovníci Eshop-rýchlo skontrolujú nastavenia obchodu, jeho optimalizáciu pre prehliadače, cenovú politiku a zacielenie segmentu na zodpovedajúce cieľové skupiny. Výsledné odporúčania môžu pomôcť situáciu obrátiť k lepšiemu.

Ceny Eshop-rýchlo

Služby spoločnosti sú rozdelené do dvoch balíčkov líšiacich sa šírkou a hĺbkou dostupných funkcií a možností. Paušál Startup sa dá objednať za 15,6 € mesačne, pri platbách na dlhšie časové obdobie sa jeho cena ďalej znižuje. Zaisťuje zriadenie vlastnej domény, neobmedzený prenos dát a priestor pre produkty aj podporu najrôznejších režimov predaja. Balíček Business, ktorý vyjde na 31,6 EUR mesačne, je určený pre náročnejších podnikateľov, pridáva prednostnú zákaznícku podporu, možnosť pripojenia k systému Pokladňa, zvýhodnené podmienky platobných brán alebo bezplatné nahrávanie produktov zamestnancami spoločnosti Eshop-rýchlo.

Súčasťou balíčkov sú len štandardizované služby. Tvorbu šablóny na mieru, úpravy prednastavených riešení, vlastné zásahy do grafickej podoby webu alebo obnova zmazaného e-shopu sú spoplatnené podľa cenníka. Súčasťou ponuky je skúšobná verzia zadarmo po dobu 15 dní, ktorú možno využiť pre dôkladnejšie otestovanie služby pred konečným rozhodnutím o platbe.

Recenzie Eshop-rychlo

Zatiaľ nie sú dostupné žiadne recenzie.